2018./2019.m.g.

Liepājas pilsētas 2.mūzikas skola

Lietotāju novērtējums: 4 / 5

Zvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne aktīvaZvaigzne neaktīva
 

Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītībass programmas Pūšaminstrumentu spēle audzēkņu valsts konkursa fināls, kā allaž, norisinājās Rīgā, kur pulcējās konkursanti no visas Latvijas mūzikas skolām. Finālam Rīgā no Kurzes tika virzīti vairāki audzēkņi četrās vecuma grupās.

No mūsu skolas finālam Rīgā izvirzīja Kurzemes zonas 1.vietas ieguvēju Annu Bacunovu, kuras skolotāja ir jauna, talantīga mūziķe Baiba Kokina. Anna Bacunova ir 10 gadīga meitene, kura Karostas mūzikas skolā mācās trešo gadu. Skolotājas un audzēknes mērķtiecība, profesionāla pieeja darbam un mūzikai, sistemātisks ģimenes atbalsts mācību procesā vainagojies ar skaistu rezultātu. Koncertmeistare Inese Krūmiņa atbalsta jauno talantu koncertos un konkursos, viņas veikums neatsverams.

Kaut arī Anna mācās tikai trešo gadu, viņai jau liela konkursu pieredze. 2017.gadā Anna ir 2.vietas ieguvēja XII Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkursā, 2017.gadā Rīgā Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolas II Latvijas flautas spēles jauno izpildītāju konkursa Sudraba flauta 2.vietas ieguvēja,, starptaustiskā konkursa Kaunas Sonorum 2017 diplomande. 2018.gadā Anna iegūst 3. vietu XIII Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkursā 3.vietu.

11. februārī Rīgā Augusta Dombrovska mūzikas skolas mazajā zālē notikušais flautistu konkursa fināls atnesis skolai lielu prieku! Žūrijas sastāvā redzami mūziķi un pedagogi- Jānis Tretjuks, Oskars Petrauskis un žūrijas priekšsēdētāja Liene Denisjuka-Straupe.

Žūrija vērtē meitenes muzikālo sniegumu kā ļoti daudzsološu, profesionālu un spilgtu. Pedagoga darbs vērtēts kā izcils, drosmīgs. Skolotājas Baibas Kokinas pedagoga ceļš tikai sākumā, bet pelna cieņu un apbrīnu.

14. februārī mūsu skolas audzēknis Edgars Mēters, kura pedagogs Vilnis Mellums, Latvijas mēroga Valsts konkursā trompetes spēlē iegūst 2.vietu (šajā vecuma grupā 1.vieta netika piešķirta vispār). Aizrautība un sirsnība, kurā noris stundas pedagoga Melluma vadībā, aizvedušas Edgaru pie nopietnām izaugsmes iespējām. Konkursu pieredze un gūtās godalgotās vietas virza mūsu skolas audzēkņus uz jauniem mērķiem.

Paldies pedagogiem! Žūrijas loceklis Jānis Ivuškāns, kura viedoklis mums nozīmīgs, atzinīgi izsakās par skolas trompetista rezultātu konkursā.

©2024 LMIIA

Search