2019./2020.m.g.

Koncerts "Vidzemes Talanti Latvijai"

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskola sadarbībā ar skolas atbalsta biedrību, Valsts kultūrkapitāla fondu un Cēsu novada pašvaldību rīkos Vidzemes reģiona mūzikas skolu talantīgāko audzēkņu un konkursu laureātu koncertu “Vidzemes talanti Latvijai”. Koncerts norisināsies 2019. gada 1. septembrī plkst. 16.00 Koncertzāles “Cēsis” Lielajā zālē.

Koncertā piedalīsies Vidzemes mūzikas skolu audzēkņi - konkursu laureāti - no Alūksnes, Cēsīm, Dzērbenes, Jaunpiebalgas, Limbažiem, Salacgrīvas, Strenčiem, Valkas un Valmieras, un Vidzemes kamerorķestris Andra Veismaņa vadībā.

Koncerta programma būs interesanta un daudzveidīga. Būs dzirdama dažādu instrumentu– vijoles, alta, čella, klavieru, flautas, akordeona, trompetes, fagota –, kā arī solo dziedāšana.

Daudzas aranžijas solo instrumentiem ar orķestri radījis Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas pedagogs un komponists Andris Riekstiņš. Koncerts tiek īstenots ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Latvijai – 100” atbalstu.

Liels paldies koncerta atbalstītājiem: Valsts kultūrkapitāla fondam, Cēsu novada pašvaldībai, Cēsu Kultūras un Tūrisma centram un Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas atbalsta biedrībai.

Laipni aicināti visi, kuri vēlas baudīt kvalitatīvu instrumentālo un vokālo mūziku un sniegt atbalstu jaunajiem Vidzemes Talantiem!

Atbalstot jaunos talantus, ieeja koncertā par ziedojumiem.

Informāciju sagatavoja:
Elīna Eglīte, Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas projektu vadītāja

©2020 LMIIA

Search