Konkursu nolikumi

VIII Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolu Izglītības programmas Stīgu instrumentu spēle- Kokles spēle audzēkņu konkurss

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

 Iecavas Mūzikas un mākslas skola organizē VIII Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolu Izglītības programmas Stīgu instrumentu spēle- Kokles spēle audzēkņu konkursu.

 Konkurss plānots 2021.gada 30.aprīlī  Iecavas Mūzikas un mākslas skolā (turpmāk tekstā IMMS), Grāfa laukums 1. Konkurss plānots klātienē, bet ņemot vērā tā brīža situāciju valstī, konkurss var notikt arī attālināti – nosūtot organizatoriem programmas nemontēta, nerediģēta video ieraksta (nerindota vai publiski pieejama) saiti YouTube platformā.

Konkurss norisinās 4 vecuma grupās:

I grupa sagatavošanas-1.klašu audzēkņi

II grupa 2.-3. klašu audzēkņi

III grupa 4.-5. klašu audzēkņi

IV grupa 6.-7.(8.) klašu audzēkņi

Visās grupās katrs konkursa dalībnieks atskaņo 2 – 3 kontrastējošus, dažāda rakstura, stilu un laikmeta skaņdarbus, no kuriem vienam jābūt latviešu komponista oriģināldarbam vai tautasdziesmas apdarei.

Ja konkurss notiek klātienē, tad dalībnieku pieteikumus un skaņdarbu notis 1 eksemplārā sūtīt uz IMMS pa pastu līdz 2021.gada 9.aprīlim (pasta zīmogs) vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Ja konkurss notiek attālināti, tad dalībnieku pieteikumus un skaņdarbu notis sūtīt līdz 2021.gada 9.aprīlim, bet konursa dalībnieka video ieraksta YouTube saiti līdz 2021.gada 29.aprīlim.

Dalības maksa ir 15 EUR no dalībnieka. Dalības maksa jāpārskaita līdz 2021.gada 9.aprīlim.

Informācija pa telefonu 63942469

Kokles spēles skolotāja Alise Veisa 26364864

Interneta mājas lapa http://www.iecavasmms.lv

©2021 LMIIA

Search