Яндекс.Метрика

NOTIKUMI SKOLĀS - Ielūdz J.Cimzes Valkas Mūzikas skola

19.09.2016.

Ielūdz J.Cimzes Valkas Mūzikas skola

  Gatavojamies 2016./2017. mācību gadam, kas turpinās skolas jubilejas zīmē. Pavasarī ar 37. Cimzes mūzikas dienām ieskandinājām skolas 70. dzimšanas dienas svinību sākumu, kas turpinās ar labiem darbiem un noslēgums sagaidāms rudenī – 8. oktobrī. Pavasarī un vasarā skolā notiek diezgan lielas pārmaiņas ar Valkas novada domes, Valsts kultūrkapitāla fonda un SIA “Vārpas – 1” atbalstu. Kvalitatīvākam mācību darbam ir iepirkti daudz jauni instrumenti. Tiek izremontētas vairākas klašu telpas un gaiteņi abos stāvos ēkas nosacīti jaunajos korpusos, kuri vizuālas pārmaiņas iegūst pēc 35 gadu kalpošanas pēc uzcelšanas 1980. gadā.

  Esam daudz domājuši par skolas vizuālo tēlu, gribam, lai ikviens, kas ienāk mūzikas skolā, sajūt mākslas un kultūras klātbūtni. Gaiteņi ieguvuši priecīgas un spožas krāsas, ir pārveidoti informācijas stendi, mākslinieciski iekārtota J.Cimzes krūšutēla vieta, koncertzālē ievietots pārveidojams vizuālais skatuves noformējums. Tās ir lietas, kas kopā ar telpu krāsām, puķēm, mēbelēm un citiem priekšmetiem veido iestādes īpašo gaisotni un noskaņu. Vēlamies, lai bērni, viņu vecāki un skolas viesi šeit justos ērti, labi un viņiem pie mums patiktu.

  Līdz rudenim visam jābūt vislabākajā kārtībā, lai uzsāktu gan jauno mācību gadu, gan sagaidītu ciemiņus skolas jubilejā. Esam apņēmības pilni realizēt savus plānus, un aicinām pie sevis ciemos:

IELŪDZAM J.CIMZES VALKAS MŪZIKAS SKOLAS

70 GADU JUBILEJAS SVINĪBĀS/SALIDOJUMĀ

2016.gada 8. oktobrī

Ja esi strādājis, mācījies vai bijis saistībā ar J.Cimzes Valkas Mūzikas skolu, tad esi laipni aicināts uz skolas jubilejas pasākumu! Svaigi izremontētā un labiekārtotā skolā viesi tiks gaidīti visu dienu:

   Uz satikšanos 8. oktobrī!

   Tuvāka informācija: direktore Līga Veinberga 29356739

   e-pasts: muzikas.skola@valka.lv