Яндекс.Метрика

NOTIKUMI SKOLĀS - Jaunais mācību gads jaunās telpās

GMMS direktore Mārīte Bruža / 21.02.2016.

Jaunais mācību gads jaunās telpās

   2015./2016.m.g. Grobiņas Mūzikas un mākslas skolai (GMMS), Skolēnu interešu centram (SIC) un Pieaugušo izglītības centram (PIC) sākās ļoti īpaši. Visas trīs izglītības iestādes ir tikušas pie kopīgām jaunām mājām M.Namiķu ielā 19, kur vēl pagājušā gadā atradās Grobiņas sākumskola.

   Priecājamies par jauniegūtajām telpām, kas ir plašas, gaišas un ļauj nodrošināt kabinetu katram mācību priekšmetam. Kopā esam iekārtojušies 11 mācību kabinetos. Plašā zāle ļaus pasākumus un koncertus piedāvāt daudz plašākam interesentu lokam.

   2. septembrī notika jaunā 2015./2016.m.g atklāšanas svinīgais pasākums.Tika pārgriezta ēkas atklāšanas simboliskā lenta, audzēkņi rakstīja novēlējumu jaunajām mājām un katra piepūstais balons greznoja ēkas parādes fasādi visu svētku nedēļu.

   Paldies tika sacīts Grobiņas novada domei par ēkas atvēlēšanu profesionālās ievirzes, skolēnu un pieaugušo interešu izglītības attīstībai, paldies visiem pārcelšanās procesa sadarbības partneriem Grobiņas namsaimnieka darbiniekiem, Mārtiņa Svara firmas vīriem, darbinieku kolektīvam un īpašs paldies dāņu uzņēmumam SIA „Medzes Components” par mēbeļu dāvinājumu.

   Jaunajās telpās jauki izskanējis Ziemassvētku koncerts! Uz nodarbībām nāk gan bērni , gan pieaugušie.

   Jaunais mācību gads iesākās gaišā noskaņā un ceru, ka tāds būs arī jaunais 2016.gads !

   Piepildītu gadu vēlot, GMMS direktore Mārīte Bruža.