Яндекс.Метрика

KONKURSI - Konkursu nolikumi

V Starptautiskais jauno pianistu konkurss "Mūsdienu klasika"
Konkursu rīko Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skola un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.
Konkursa norises vieta un laiks: 2018. gada 6.- 8. decembrī Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolā, Rīgā, Prūšu ielā 13 b.
Konkursa nolikums >>>

Jauno dziedātāju konkurss un Koru un ansambļu konkurss
Festivāla "Sudraba zvani" ietvaros notiks Jauno dziedātāju konkurss un Koru un ansambļu konkurss.
Festivāla organizatori ir Daugavpils pilsētas Dome, Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde, Daugavpils Latviešu Kultūras centrs.
Norises laiks un vieta: 2019. gada 10.-13. janvārī, Daugavpilī.
Festivāla dalībnieki : orķestri, kori, ansambļi un solisti.
Festivāla nolikums >>>

Latvijas mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu saksofona klašu audzēkņu konkurss
Konkursu organizē Rīgas Saksofonu kvartets sadarbībā ar JVLMA, Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolu un Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolu.
Norises vieta un laiks: 2019. gada 20. februārī Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolā Stabu ielā 10/4 (III un IV grupas dalībniekiem) un 21. un 22. februārī Pārdaugavas mūzikas un mākslas skolā Graudu ielā 59 (I un II grupas dalībniekiem).
Konkursa dalībnieki: Konkursā var piedalīties Latvijas mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņi vecumā no 9 līdz 16 gadiem (ieskaitot), kuri sagatavo konkursā paredzēto programmu.
Konkursa nolikums >>>

Instrumentālo un vokāli instrumentālo ansambļu konkurss Competition VENTSPILS GROOVE
Konkursu organizē: Profesionālās izglītības kompetences centrs "Ventspils Mūzikas vidusskola".
Konkursa norises vieta un laiks: Ventspils Kultūras centrā (Kuldīgas ielā 18) 2019. gada 1. martā plkst.12.00
Konkursa dalībnieki: mūzikas skolu profesionālās ievirzes programmu un mūzikas vidusskolu audzēkņi, minimālais dalībnieku skaits ansamblī – 3 audzēkņi, maksimālais – 12 audzēkņi.
Konkursa nolikums >>>

Rīgas pilsētas un Rīgas rajona mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs
Konkursu organizē: Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skola.
Konkursa norises vieta un laiks: 2019. gada 2. martā, Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolā, Rīgā, Graudu ielā 59.
Konkursa dalībnieki: Konkursā piedalās izglītības programmu Pūšaminstrumentu spēles, Sitaminstrumentu spēles, Stīgu instrumentu spēles un Taustiņinstrumentu spēles Akordeona spēles audzēkņi, kuri nav mācījušies izglītības programmās Taustiņinstrumentu spēle Klavierspēle un Vokālā mūzika Kora klase Klavieres.
Konkursa nolikums >>>

III Starptautiskais jauno ģitāristu konkurss DOLCE CHITARRA
Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola rīko konkursu mūzikas skolu un vidusskolu Izglītības programmas Stīgu instrumentu spēle – Ģitāras spēle audzēkņiem.
Norises vieta un laiks: 2019. gada 5. martā Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas kamerzālē (Kandavas ielā 2A, Daugavpils, LV-5401, Latvija).
Konkursa dalībnieki: Dienvidlatgales un Aukštaitijas reģiona, kā arī citu reģionu, valstu mūzikas skolu un vidusskolu audzēkņi.
Konkursa nolikums >>>


V Vieglās un džeza mūzikas ansambļu konkurss "Rojas ritmi 2019"
Konkursu rīko Rojas Mūzikas un mākslas skola un atbalsta Rojas novada dome. Norises vieta un laiks: 2019. gada 6. aprīlī Rojas Kultūras centrā (Roja, Rojas novads, Zvejnieku iela 5).
Konkursa dalībnieki: bērnu un jauniešu ansambļi tikai no profesionālās ievirzes izglītības iestādēm (mūzikas skolas) vecumā līdz 18 gadiem.
Konkursa nolikums >>>

 

Bērnu kora dziesmu jaunrades konkurss "Kas mēs bijām, būsim, esam"
Šis nolikums nosaka kārtību, kādā notiek dziesmu jaunrades konkurss “Kas mēs bijām, būsim, esam” bērnu koru izpildījumam a cappella (bez pavadījuma) no 2016. - 2019. gadam. Konkursa mērķi: veidot dzejnieka Ausekļa 170. dzimšanas dienas svētku repertuāru, rosināt jaunos komponistus radīt saturīgas, latviskas dziesmas korim, veicināt Latvijas mūzikas skolu bērnu koru attīstību. Konkursu rīko un finansē Alojas novada dome.
Konkursa darbu iesniedz Alojas novada domē ar pasta sūtījumu līdz 31. janvārim (pasta zīmogs):
2017. gadā – oriģināldziesmu;
2018. gadā - latviešu tautas dziesmas apdari;
2019. gadā – oriģināldziesmu.
Konkursa nolikums >>>