Яндекс.Метрика

KONKURSI - Konkursu resultāti - Izskan Rojas ritmi 2017!

09.04.2017. / Rojas MMS pedagoģe, konkursa koordinatore Baiba Beraģe

Izskan Rojas ritmi 2017!

  4.martā Rojā jau no agra rīta pulcējās paši uzņēmīgākie, labākie un mērķtiecīgākie vieglās un džeza mūzikas ansambļu dalībnieki un pedagogi, lai ņemtu dalību konkursā Rojas ritmi 2017! Šogad konkurss izskanēja kā apsveikums un dāvana gaidāmajai Rojas Mūzikas un mākslas skolas 50 gadu jubilejai 8.aprīlī.

   Konkursā savu dalību pieteica 21 ansamblis no visas Latvijas profesionālās ievirzes izglītības skolām – Grobiņas Mūzikas un mākslas skolas, Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas, Nīgrandes Mūzikas skolas, Valdemārpils Mūzikas un mākslas skolas, BJMK “Rokskolas”, PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskolas”, Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolas, Jelgavas Mūzikas vidusskolas, Ozolnieku Mūzikas skolas, Talsu Mūzikas skolas, Garkalnes Mākslu un Vispārizglītojošās vidusskolas, Jāņa Dūmiņa Baldones Mūzikas skolas, Babītes Mūzikas skolas un Rojas Mūzikas un mākslas skolas.

  Konkursa organizatoriem bija milzīgs prieks un pagodinājums pieteikt izcilu un ļoti kompetentu žūriju: ģitārists, komponists, pedagogs - Kaspars Zemītis; dziedātāja, vokālā pedagoģe, ansambļu un kora vadītāja – Ieva Sutugova; izcils pianists, pedagogs, aranžētājs – Jānis Miltiņš; klarnetists, pedagogs, lektors – Jānis Ansons.

   Žūrija lēma pasniegt atzinības par veiksmīgu piedalīšanos un godalgoto vietu diplomu šādiem sastāviem:

Duetu – trio kategorijā:

Kvartetu – kvintetu kategorijā:

Jaukto ansambļu kategorijā:

   Konkursa Grand Prix - Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidussolas džeza ansamblis (ped. Toms Lipskis), balvā iegūstot trofeju un čeku 100 EUR vērtībā.

   Organizatoru simpātija - Ozolnieku Mūzikas skolas jaunie censoņi. Konkursa žūrija un organizētāji īpaši pateicās pedagogiem, kuri konkursam pieteica savus orģināldarbus, pasniedzot Rojas mākslinieku Dzintras Vīgantes, Ligitas Vilciņas, Vizbulītes Puriņas darbus:

  1. Gunta Vecvagare “Dziesma bez vārdiem”- Valdemārpils Mūzikas un mākslas skola;
  2. Toms Lipskis “Komēta” – J. Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskola;
  3. Reinis Krūziņš “Pārsteigums svinga stilā” – PIKC Ventspils Mūzikas vidusskola;
  4. Grupa “Levitating Souls” “Crafting Souls” – BJMK Rokskola
  5. Līga Catlaka “Visi jēri mājās dzina” – Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skola.

   Specbalvu par Gipsy King sķaņdarba “Iedvesma” pārlikumu savā īpašumā ieguva Rojas Mūzikas un mākslas skolas pedagoģe Maruta Zemture.

   Savu simpātiju balvu 99 EUR apmērā konkursa noslēgumā pasniedza Rojas novada domes priekšsēdētāja Eva Kārkliņa, piešķirot to Valdemārpils Mūzikas un mākslas skolas instrumentālajam ansamblim “Piektais vilnis”. Kā arī, pateicības par Rojas vārda popularizēšanu, organizējot vieglās un džeza mūzikas konkursu “Rojas ritmi” pašvaldības vārdā tika pasniegtas Rojas Mūzikas un mākslas skolas direktoram Jānim Kivilam un pedagoģei Baibai Beraģei.

  Kā dāvana visiem konkursantiem, pedagogiem, konkursa viesiem un organizētājiem izskanēja brīnišķīgs un emocionāls žūrijas komisijas locekļu koncerts.

   Ir ļoti patīkami dzirdēt atzinības un pateicības vārdus par konkursa labo organizāciju, par iespēju svinēt mūziku un gūt gandarījumu par kopējo muzicēšanas prieku kā arī par profesionālo un augstvērtīgo žūrijas novērtējumu gan no konkursantiem, gan viņu pedagogiem un žūrijas komisijas, kas labprāt ir gatava atkal atgriezties Rojā. Tas ir milzīgs gandarījums par paveikto smago darbu un dod iedvesmu turpināt un pilnveidoties, lai Rojā atkal skanētu Rojas ritmi!

   Uz tikšanos Rojas ritmi 2018!