Яндекс.Метрика

KONKURSI - Festivali

Mazo vijolnieku konkurss - festivāls "Sienāzis 2019"
Konkursu-festivālu organizē Vecumnieku Mūzikas un mākslas skola.
Norises vieta un laiks: 2019. gada 13. aprīlī Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolā.
Festivāla dalībnieki: sagatavošanas klase, 1. – 4. klašu audzēkņi (var būt vecāki par 11 gadiem).
Festivāla nolikums >>>

VI Latvijas Mūzikas skolotāju festivāls
  Mārupes Mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Siguldas Mākslu skolu "Baltais Flīģelis" organizē VI Latvijas Mūzikas skolotāju festivālu.
Lasīt tālāk >>>

Latvijas mūzikas vidusskolu labāko pianistu festivāls Jūrmalā
  Sestdien, 8. decembrī jaunās Jūrmalas Mūzikas vidusskolas Dubultu koncertzālē notika Latvijas mūzikas vidusskolu klavieru nodaļu festivāls. Festivāla galvenais skaņdarbu autors - J.S Bahs, kuram šī gada pavasarī atzīmējām 333 gadadienu.
Lasīt tālāk >>>

Rudens kamermūzikas festivāls Gulbenē
  Novembra mēnesis pagājis Latvijas 100-gades zīmē. Mēs, Gulbenes Mūzikas skolas kolektīvs, nolēmām šos svētkus svinēt muzicējot kopā ar mūsu kaimiņu mūzikas skolām. Tā 23.novembrī rīkojām “Rudens kamermūzikas festivālu”, veltītu Latvijas 100-gadei, kurā muzicējām visdažādākos sastāvos Balvu Mūzikas skola, J.Norviļa Madonas Mūzikas skola, Smiltenes mūzikas skola un mēs paši – Gulbenes Mūzikas skola.
Lasīt tālāk >>>

Izskanējis II Baltijas valstu kameransambļu festivāls „Sudraba flautas”
No 24. līdz 26. oktobrim Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolā notika II Baltijas valstu kameransambļu festivāls „Sudraba flautas”. Festivāls kopā pulcēja aptuveni 150 flautas spēles pedagogus un audzēkņus no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas.
Lasīt tālāk >>>

VI Latvijas mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu audzēkņu festivāls Vispārējās klavierēs
Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola 2019. gada 1. martā rīko VI Latvijas mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu audzēkņu festivālu Vispārējās klavierēs.
Norises vieta: Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola (Kandavas ielā 2A, Daugavpils).
Festivāla dalībnieki: audzēkņi kuri nav mācījušies izglītības programmā Klavierspēle.
Festivāla nolikums >>>

Latgales mūzikas un mākslas skolu stīgu instrumentu nodaļas audzēkņu – solistu un ansambļu festivāls PAVASARA STĪGAS 2019
Festivālu PAVASARA STĪGAS organizē Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola.
Norises vieta: 2019. gada 6. martā Jēkaba Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolā (Raiņa iela 4, Līvāni, Līvānu nov., LV-5316).
Festivāla dalībnieki: Latgales mūzikas un mākslu skolu izglītības programmas Stīgu instrumentu spēle audzēkņi.
Festivāla nolikums >>>

XV Starptautiskais akordeonistu festivāls
Limbažu novada pašvaldība un Limbažu mūzikas skola organizē XV Starptautisko akordeonistu festivālu. Festivāla ietvaros notiek Latvijas mūzikas skolu audzēkņu akordeonistu – ansambļu konkurss.
Norises vieta: 2019. gada 7. līdz 9. martam Limbažos.
Festivāla dalībnieki: Latvijas mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu akordeona specialitātes audzēkņi, mūzikas augstskolu studenti un viesi no ārvalstīm.
Festivāla nolikums >>>
Pieteikums festivālam >>>

V jauno pianistu festivāls "DEBIJA 2019”
Festivālu organizē Juglas Mūzikas skola sadarbībā ar Juglas Mūzikas skolas atbalsta fondu.
Norises laiks: 2019. gada 20. marts.
Norises vieta: Juglas mūzikas skola, Murjāņu iela 44, LV-1064, Rīga.
Festivāla dalībnieki: Latvijas mūzikas skolu profesionālās ievirzes programmas klavierspēles audzēkņi - ne vairāk kā 5 no katras skolas.
Festivāla nolikums >>>

IV Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņu klavieru duetu un mazo kameransambļu konkurss - festivāls
Norises vieta un laiks: 2019. gada 22. martā Nīcas kultūras nama Baltajā zālē (Bārtas iela 6, Nīca, Nīcas pagasts, Nīcas novads, LV3473).
Pieteikums festivālam >>>

IV Latgales reģiona jauno pianistu festivāls
Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola 2019. gada 27. martā rīko IV Latgales reģiona jauno pianistu festivālu.
Norises vieta: Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola (Kandavas ielā 2A, Daugavpils).
Festivāla dalībnieki: Latgales reģiona mūzikas skolu profesionālās ievirzes programmas klavierspēles audzēkņi – ne vairāk kā 5 no katras skolas.
Festivāla nolikums >>>

Jāņa Cimzes starptautiskais instrumentālo kvartetu festivāls
Starptautisko instrumentālo kvartetu festivālu organizē J. Cimzes Valkas Mūzikas skola un Valkas novada dome.
Norises laiks: 2019. gada 28. marts pl.12.00.
Norises vieta: J.Cimzes Valkas Mūzikas skola, Semināra iela 25, Valka, Valkas novads.
Festivāla dalībnieki: Festivālā piedalās klavieru, stīgu, akordeona, pūšamo un sitamo instrumentu specialitāšu pārstāvji, kuri apvienojušies kvartetā.
Festivāla nolikums >>>


Konkursa “Rojas ritmi” piecu gadu jubilejas koncerts-festivāls
2019. gada 5.aprīlī Rojas kultūras centrā pasākumu ieskandinās konkursa “Rojas ritmi” piecu gadu jubilejas koncerts-festivāls, kurā dalību var ņemt ikviens interesents (dalībnieku skaits ierobežots), un kurā uzstāsies spilgtākie konkursa dalībnieki un laureāti, aicinātie viesi. Informācija, pieteikšanās festivālam – līdz 2019. gada 30.janvārim epastā: rojasritmi@inbox.lv, baibaberage@inbox.lv vai pa tālruni – 28321318.

Izskanējis V Latvijas mūzikas skolotāju festivāls
  Šogad februāris bija ne tikai olimpiādes mēnesis, bet jau piekto gadu Latvijas mūzikas skolotāju festivāla mēnesis. Festivālu organizē Mārupes MMS un Siguldas Mākslu skola „Baltais Flīģelis”. Šogad visi pieci koncerti bija veltīti Latvijas simtgadei ar devīzi „Pie jūras dzīve mana”. Šoreiz skolotāji tika lūgti sagatavot programmas, kur iekļauti tikai latviešu komponistu skaņdarbi.
Lasīt tālāk >>>

Festivāls "Rudens krāsas Tukumā"
  Tukuma Mūzikas skolā kolektīvajai muzicēšanai ir ierādīta nozīmīga vieta, un arī skolas pedagogu instrumentālais trio "Noskaņa" - Dace Šplīte-Lisova, Daiga Akmane-Morica-Okmane un Ināra Vičmane, aktīvi muzicējot, rosināja veidot pašiem savu festivālu Tukumā. Un kāpēc ne rudenī, kad daba ir viskrāsainākā un Tukuma pakalni visgleznainākie? Šogad 20.oktobrī Tukumā notika jau IV Kamermūzikas festivāls "Rudens krāsas mūzikā".
Lasīt tālāk >>>

IV Latvijas mūzikas skolotāju festivāls
  2016. gada 2. novembrī Jūrmalas Mūzikas vidusskola atkārtoti bija kļuvusi par mājvietu Mūzikas teorētisko priekšmetu festivālam, kurš tradicionāli tiek veltīts latviešu mūzikai un latviešu komponistiem - jubilāriem. Šogad viens no viņiem ir Latvijā un starptautiskā vidē visplašāk atzītais komponists Pēteris Vasks, un notikušā festivāla mērķis bija rast iespēju audzēkņiem plašāk iepazīt tieši Pētera Vaska daiļradi un personību.
Lasīt tālāk >>>

Mūzikas teorētisko priekšmetu festivāls Jūrmalā
  2016. gada 2. novembrī Jūrmalas Mūzikas vidusskola atkārtoti bija kļuvusi par mājvietu Mūzikas teorētisko priekšmetu festivālam, kurš tradicionāli tiek veltīts latviešu mūzikai un latviešu komponistiem - jubilāriem. Šogad viens no viņiem ir Latvijā un starptautiskā vidē visplašāk atzītais komponists Pēteris Vasks, un notikušā festivāla mērķis bija rast iespēju audzēkņiem plašāk iepazīt tieši Pētera Vaska daiļradi un personību.
Lasīt tālāk >>>

Jauno ērģelnieku svētki Cēsīs
  Cēsīs 21. un 22. oktobrī notika 8. Alfrēda Kalniņa jauno ērģelnieku festivāls, turpinot pirms piecpadsmit gadiem iedibināto tradīciju - pulcēt dažādu pilsētu un valstu jaunos ērģelniekus, lai rādītu savu spēles prasmi un klausītos citu sniegumu, kā arī veicinātu pedagogu sadarbību un pieredzes apmaiņu.
Lasīt tālāk >>>

Latvijas mūzikas vidusskolu klavieru nodaļu audzēkņu festivāls ROTKO vīzijas skaņās Daugavpilī
  Jau piekto gadu pēc kārtas Daugavpilī septembra un oktobra mēnešos notiek Mūzikas un Mākslas festivāls Daugavpils ReStArt 2016, kuru sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domi, Daugavpils kultūras atbalsta biedrību un veselu virkni citām Daugavpils kultūras institūcijām, kā arī Latvijas Koncertiem, Latvijas kultūrkapitāla fondu, Latgales reģiona attīstības aģentūru rīko Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola.
Lasīt tālāk >>>

Startautiskais Tautas mūzikas un folkloras festivāls Zilupē
Tautas mūzikas gars! Tautas mūzikas prieks! Tā cildināta nezināmu tautas komponistu sacerētajās dziesmu un deju melodijās. Tautas mūzika priecina gan tās izpildītājus, gan klausītājus jau dažus simtgadus.
2016.gada 29. maijā - jaukajā pavasara dienā, Zilupē - Latgales pilsētā, kur ceļas visas Latvijas rītausma, izskanēja Starptautiskais tautas mūzikas un folkloras festivāls „Talantu varavīksne”.
Lasīt tālāk >>>

Mazais Kurzemes zonas mūzikas skolu audzēkņu un pedagogu ērģeļmūzikas festivāls
  Šovasar Pāvilostas Mūzikas skola realizēja projektu „ Mazais Kurzemes zonas mūzikas skolu audzēkņu un pedagogu ērģeļmūzikas festivāls Pāvilostas novadā”, kuru atbalstīja Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas „Latvijas Valsts mežu atbalstītā Kurzemes kultūras programma”. Projekta pirmajā daļā 3. un 4. jūnijā Nīcas, Pāvilostas, Aizputes un Alsungas Mūzikas skolas klavierspēles audzēkņi un pedagogi viesojās Pāvilostas novadā.
Lasīt tālāk >>>

Trešais muzicējošo skolotāju festivāls izskanējis
  Februārī Izskanēja jau trešais Latvijas mūzikas skolotāju festivāls. Šogad skolotāju sava instrumenta pārvaldīšanas mākslu varēja dzirdēt Mārupes mūzikas un mākslas skolā (atklāšanas koncerts), J. Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolā, Limbažu mūzikas skolā, Saldus mūzikas skolā un noslēguma koncerts Siguldas mākslu skolā „Baltais Flīģelis. Jāpiebilst ka šogad festivālā bija jauninājums.
Lasīt tālāk >>>

Izbaudot festivāla gaisotni
Ar Baltijas valstīs vienīgā baroka orķestra Collegium Musicum Riga un solistes Elīnas Šimkus koncertu svētdienas pēcpusdienā Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā izskanēja XXV starptautiskais Ziemas mūzikas festivāls. «Man daudzi jautāja, kāpēc šogad nebija Džeza nakts, kāpēc samazinājies koncertu skaits,» stāstījumu par aizvadīto festivālu uzsāka Valmieras Mūzikas skolas direktors AIVARS CEPĪTIS, tālāk skaidrojot ...
Lasīt tālāk >>>

Tuvojas 3. Latvijas mūzikas skolotāju festivāls
2016. gada februārī dažādās Latvijas mūzikas skolās izskanēs jau 3. Latvijas mūzikas skolotāju festivāls. Idejas pirmsākumi meklējami 2000. gadā pēc Lolitas Detlavas iniciatīvas notika pirmais starptautiskais Baltijas valstu skolotāju festivāls kurā piedalījās arī mūzikas skolotāji no Lietuvas un Polijas.
Lasīt tālāk >>>

Aicinām piedalīties Starptautiskajā Ziemas mūzikas festivālā
 No 2016. gada 28. līdz 31. janvārim Valmierā notiks jau XXV Starptautiskais Ziemas mūzikas festivāls, kurā piedalīsies profesionāli mūziķi, studenti, mūzikas skolu audzēkņi un citi mākslinieki no Latvijas un ārzemēm. Starptautiskajā Ziemas mūzikas festivālā skanēs baroka mūzikas, Vīnes klasiķu- Jozefa Haidna, Volfganga Amadeja Mocarta, Ludviga van Bēthovena un citu komponistu skaņdarbi.
Lasīt tālāk >>>

IV Mūzikas un Mākslas festivāls Daugavpils ReStArt 2015
  Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola (SBDMV) kopā ar Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvaldi, Daugavpils kultūras atbalsta biedrību, Daugavpils Latviešu kultūras centru, Daugavpils Marka Rotko mākslas centru, klubu Artilērijas pagrabi, Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzeju, Daugavpils Māla mākslas centru, Daugavpils reģiona mākslinieku asociāciju, VSIA Latvijas Koncerti, Valsts Kultūrkapitāla fondu, Latgales reģiona attīstības aģentūru un Kultūras ministriju šā gada rudenī jau ceturto reizi rīko IV Mūzikas un Mākslas festivālu Daugavpils ReStArt 2015.
Lasīt tālāk >>>

Atjaunots Latvijas Mūzikas skolotāju festivāls - „Meistarklase”
  Atjaunojot 2000. gadā Latvijas Mūzikas skolotāju asociācijas un Valsts kultūrizglītības centra tradīciju, laikā no 29. janvāra līdz 1. februārim notika pirmais Latvijas Mūzikas skolotāju festivāls.
Ar pieciem koncertiem, kuri notika Mārupē, Siguldā, Daugavpilī un Ventspilī Mūzikas skolotāju festivāls atsāk savu darbību pēc 6 gadu klusēšanas.
Lasīt tālāk >>>

Pirmais Latvijas mūzikas skolotāju festivāls
  29. janvārī plkst.19.00 Mārupes mūzikas un mākslas skolā un Siguldas mākslu skolā „Baltais flīģelis” izskanēja Pirmā Latvijas mūzikas skolotāju festivāla atklāšanas koncerti. Dalībnieku pulkā bija atbraukuši mūzikas skolotāji no Ogres, Baldones,Birzgales, Ikšķiles, Olaines, Liepājas un Siguldas.
Lasīt tālāk >>>