Яндекс.Метрика

AKTUALITĀTES - Pateicība par dāsno viesmīlību un par EMU prezidija tikšanās organizēšanu Latvijā

08.05.2014. / Helēna Maffli, EMU prezidente

Pateicība par dāsno viesmīlību un par EMU prezidija tikšanās organizēšanu Latvijā

Cien. Prezidenta kungs,
Cien. Izpilddirektores kundze,

EMU prezidija vārdā ļaujiet man izteikt sirsnīgu pateicību par jūsu dāsno viesmīlību un par EMU prezidija tikšanās organizēšanu Latvijā no 2014.gada 7. līdz 9. martam. Tā nav pirmā reize, kad EMU tika ielūgts uz Rīgu, bet mūs no jauna iekaroja šī skaistā Baltijas pilsēta, mazās Eiropas valsts galvaspilsēta ar bagātām kultūras un mūzikas tradīcijām. Koncerts, ko mēs noklausījāmies Mārupes Mūzikas un mākslas skolā, mūs pārliecināja, ka šīs tradīcijas tiek turpinātas, pateicoties kompetentiem pasniedzējiem un motivētiem audzēkņiem.

Viesnīca Konventa Sēta, kas atradās viduslaiku pilsētas sirdī, bija mierīga un ērta. Pirmās dienas tikšanās laikā mums bija tā privilēģija tikt stādītiem priekšā Latvijas Saeimas, Latvijas Nacionālās Mūzikas Padomes un Latvijas Nacionālā kultūras centra pārstāvjiem. Mēs ticam, ka LMIIA un Latvijas politisko un kultūras autoritāšu ilgstoša sadarbība beidzot dos rezultātus un atbalstu, ko jūs cerat iegūt un ko jūsu darbs noteikti pelna.

Šajā sakarā es gribētu sirsnīgi pateikties Aivaram Brokam un Dacei Štrodahai par viņu revolucionāru un uz jauninājumiem balstītu darbu LMIIA un par savlaicīgu nacionālās asociācijas pievienošanu EMU. Latvija sekoja Igaunijas dalībai, un mēs ceram, ka Lietuva arī drīz pievienosies EMU.

Es tiešām ticu, ka triju Baltijas valstu dalība ar viņu atbilstošām un unikālām mūzikas tradīcijām un izglītības sistēmu būs lieliska vērtība, ko pievienot EMU un visiem tās dalībniekiem.

Mēs vēlam jūsu asociācijai veiksmi un panākumus, saskaroties ar nākotnes izaicinājumiem, un paliekam arī turpmāk jūsu draugi.